Bowling jako odměna pro žáky 7. třídy

V  úterý 4 .6. 2018 si někteří žáci sedmé třídy spolu s třídní učitelkou udělali hezké odpoledne. Strávili jej výletem do Písku, kde si ve sportovní hale zahráli společně bowling. Na naší škole se každé pololetí pořádá sběr starého papíru a třídy, které na prvním a druhém stupni vyhrají, si mohou vybrat malou odměnu. A pro děti z vítězné sedmé třídy, které se na sběru podílely, byla volba jasná. Některé to už v této hale znají, ale našly se i takové, pro které to bylo první setkání s tímto sportem. Děti si bezvadně zaházely koulemi, užily si u toho spoustu legrace, zakoupily si i malé občerstvení. Sice průběžně sledovaly výsledky, ale pak  bylo úplně jedno, kdo na kterém místě skončil. Vždyť cílem nebylo vyhrát, ale užít si a dobře se pobavit. A to se myslím podařilo.

Mgr. Milada Radostová, třídní učitelka 7. třídy