Taneční bonbónek na konec - JUST DANCE!!!

Taneční bonbónek na konec – JUST DANCE!!!

Poslední akcí Žákovského parlamentu v tomto školním roce byla soutěž skupin v just dance.

V just dance jde o to, aby tanečníci, v našem případě hned čtyři tancechtiví, co nejvěrněji napodobili taneční figury projektované na plátně. Jejich pohyby jsou snímány přes zařízení Xbox Kinect a během tance rovnou hodnoceny hvězdičkami a bodovány.

Na just dance je krásné právě to, že i když zrovna nejste úplní harapesové, odhodíte stud a vstoupíte na improvizovaný taneční parket jako taneční hvězda. Co zbývá, je radost z pohybu anebo, chcete-li, z tance.

Do just dance se zapojilo 12 tanečních skupin. Za vydatné podpory publika se rozvlnilo v rytmu písní “Scream and shout” a “Lean on” 48 tanečníků různého věku, od prvňáčků (kteří mimochodem také vyhráli na součet hvězdiček), až po členy pedagogického sboru (ti teda bohužel nebo bohudík nevyhráli :-). Jako just dance suveréni se na soutěži uvedli vedle prvňáků skupiny páťáků a smíšená skupina osmáků s deváťákem.

Gratulujeme a děkujeme!