Dozvuky ze Stožce

Žáci šestého ročníku se zúčastnili týdenního vzdělávacího pobytu v přírodě s poznáváním národního parku Šumava. Níže si můžete přečíst, jak si jednotliví žáci pobyt užili.

Sára

Stožec se mi velmi líbil. Bavila mě cesta na stožeckou kapli a výroba čarodějnice.

Lucka

Líbila se mi stožecká kaple. Učila jsem se zde o zvířatech. Bavila mě vybíjená a nasmála jsem se tady se Sárou.

Mojmír a Pepa

Na Stožci se nám moc líbilo. Nejvíce však dobré jídlo a společné večery! Bavili jsme se tu spolu celá třída. Chodili jsme spolu na velké výlety. Nejvíc byli učitelé.

Janička a Laura

Líbilo se nám pálení čarodějnice a také některé procházky. Nejlepší byly zábavy.

Majda a Kamča

Líbila se nám stožecká kaple. Jídlo tam měli lepší než ve školní jídelně. S holkama jsme hrály na schovku.

Naty a Nikolka

Poznaly jsme více věcí o přírodě. Chození na túry nás moc nebavilo, ale i tak to bylo super. Dobře nám vařili. Pro Naty si ve čtvrtek večer dojela sanitka, ale ty předchozí čtyři dny si mooc užila. S klukama tam byla sranda. Hlavně s Vaškem.

Kája a Hanka

S klukama jsme si tam užili srandu.  Dobře se nám hrálo na schovku. Umí tam hodně dobře smažit sýr.

Petr a Páťa

Ke snídani jsme zde dostávali denně dobré porce jídla. Petr přešel studenou Vltavu a pak byl mokrej.

Aneta a Eva

Bylo to super. Vyrobili jsme si vlastní čarodějnici, kterou jsme pak upálili. Bylo tam dobré jídlo. Prvních pár dní nám na pokoji moc netopilo topení, ale na konci týdne jsme zjistili, že bylo vypnuté.

Vašek

Na Stožci jsem ztratil peněženku. Dva dny jsem ji hledal. Tomu, kdo ji najde, jsem nabízel stovku. Ale na konec jsem ji našel sám v kapse u tepláků. Strašně se mi tam líbilo a strašně jsem si to užil. Nikdy na to nezapomenu.

Matěj

Já jsem na Stožci ztratil boty. Všude jsem to prohledával a řekl jsem to učiteli. Učitel se šel podívat, a hned je našel a řekl mi: „Jsou to tyhle?”. A fakt byly.

Mgr. Petr Brandtner